IPL-Laser

Fotoodmładzanie

Tutaj jesteś: Strona główna » IPL-Laser » Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie skóry łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry twarzy, likwidację drobnych zmarszczek, zwężenie porów i ogólną poprawę faktury skóry. Zabiegi z użyciem systemu IPL nie wyłączają klientki z życia codziennego, nie są bolesne i nie pozostawiają blizn.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są: rumień, teleangiektazje, piegi i inne zmiany pigmentacyjne, ścieńczenie naskórka, zmarszczki, rozszerzone pory, ogólna poprawa wyglądu skóry – poprawa kolorytu, wygładzenie i przywrócenie młodszego wyglądu.Zabiegi można wykonywać co 3-4 tygodnie. Efekty są widoczne po 1-3 zabiegach. Dzięki temu klientka oszczędza czas i pieniądze. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na fotoodmładzanie IPL. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie 5-6 zabiegów, w celu utrzymania efektów rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku).

Cennik:

Twarz 30min 200,-
Szyja 30min 100,-
Dekolt 30min 200,-
Dłonie 20min 100,-

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd.Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny.

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl