IPL-Laser

Zamykanie naczynek

Tutaj jesteś: Strona główna » IPL-Laser » Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy i kończynach dolnych są częstym problemem estetycznym wielu osób. Urządzenie IPL usuwa i zapobiega powstawaniu powierzchownych zmian naczyniowych takich jak teleangiektazje (pajączki, naczyniaki, objawy trądziku różowatego).

Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Zabiegi są prawie bezbolesne (odczuwa się tylko lekkie pieczenie). Skóry nie trzeba nacinać ani nakłuwać, nie ma więc blizn. Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 5 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Cennik:

Policzki 30min 150,-
Cała twarz 50min 200,-
Pajączki na nogach 60min 400-500,-

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd.Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny.

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl