IPL-Laser

Trądzik - IPL

Tutaj jesteś: Strona główna » IPL-Laser » Trądzik - IPL

TrądzikŚwiatło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne w trądziku (działa podobnie do antybiotyków, które stosowane miejscowo lub ogólnie mogą jednak wywoływać szereg objawów niepożądanych niszcząc wątrobę i żołądek).

Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia systemem IPL , niż w przypadku tradycyjnych metod Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi. Zalecana jest seria 3-5 zabiegów, co 4-6 dni, przez 8 tygodni.

Jest to seria ok. 5-8 naświetlań. Bezpośrednio po zabiegu następuje zaczerwienienie i obrzęk, które mijają po kilku dniach. Seria zabiegów powoduje znaczne zmniejszenie zaczerwienienia skóry i wszelkiego rodzaju dolegliwości związanych z trądzikiem różowatym. Jednak jeśli jest taka potrzeba to serię należy powtórzyć za pół roku.

Cennik:

Twarz 30min 200,-
Klatka piersiowa 50min 200,-
Dekolt 50min 200,-

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd.Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny.

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl