O nas

Tutaj jesteś: Strona główna » O nas

Centrum Urody i Modelowania Sylwetki BONA DEA to miejsce w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług oraz porad z zakresu pielęgnacji. Oferta skierowana jest do wszystkich bez względu na wiek, płeć, czy czas jaki chcesz przeznaczyć na wizytę w gabinecie.


Zatrudniamy
najlepszych specjalistów z dziedziny kosmetyki i fryzjerstwa. Nasz personel przechodzi intensywne szkolenia z zakresu modelingu ciała oraz kosmetologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie oferowane przez nas zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Wśród uzyskanych przez nas certyfikatów i dyplomów znajdują się sygnowane m.in. przez: Abacosun, Janssen, Dermika, Chantarelle, Catzy, Londa, Nail Styling…….

Wszystkie zabiegi wykonuje się na profesjonalnych urządzeniach z zastosowaniem odpowiednio dobranych kosmetyków. Choć w salonie korzysta się z najnowszych osiągnięć technologicznych, nie zapomina się o metodach tradycyjnych. Łączenie różnych terapii daje korzyści w postaci efektywnych i bezinwazyjnych zabiegów na ciało.Profesjonalna, przyjazna obsługa, eleganckie i zarazem przytulne wnętrza tworzą niepowtarzalną atmosferę gwarantującą relaks naszym klientom.

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl