Pielęgnacja ciała

Masaż manualny

Tutaj jesteś: Strona główna » Pielęgnacja ciała » Masaż manualny

Masaż relaksacyjny - Oddziałuje na skórę, stawy, wiązadła, układ krwionośny i chłonny, nerwowy, oddechowy, pokarmowy, wydalniczy jak również na przemianę materii. Podczas masażu usuwane są ze skóry obumarłe komórki naskórka- co poprwia oddychanie skórne, wpływa na pracę gruczołów łojowych i potowych oraz przyspieszany jest obieg krwi.

Masaż kręgosłupa - Masaż mięśni przykręgosłupowych opary na technikach klasycznych, stosowany głównie w stanach bólowych, zaczynający się od kości krzyżowej do karku.

Masaż odchudzający - Stosowany jest na wybrane partie ciała. W masażu tym stosowane techniki wpływają na zmianę konsystencji tkanki tłuszczowej. Skóra odzyskuje blask. Seria tych zabiegów może zmniejszyć obwody ciała o około 2 - 7cm.

Masaż gorącymi kamieniami - Ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym.

 

Cennik:

Masaż relaksacyjny, bańką chińską 40 min. 80,-
Masaż kręgosłupa, leczniczy 30 min. 50,-
Masaż wyszczuplający, antycellulitowy 50 min. 100,-
Masaż gorącymi kamieniami 30 min. 100,-
Korekcja wad postawy 30 min. 50,-

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd. Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny:

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl