Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa

Tutaj jesteś: Strona główna » Pielęgnacja twarzy » Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa

Pierwsze zmarszczki mogą pojawić sie już w wieku 25 lat, zaś cellulit można zauważyć już u nastolatek. Z każdym rokiem ten problem się pogłębia wywołując tym samym niezadowolenie ze swojego wyglądu. Dlatego medycyna estetyczna śpieszy nam z pomocą.
Tu rewelacyjne efekty daje nam mezoterapia bezigłowa,która jest nieinwazyjnym systemem odmładzania, pojędrniania skóry, zmniejszania cellulitu,rozstępów, tkanki tłuszczowej.
 

Do mezoterapii bezigłowej używa się specjalnego aplikatora, który wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatów leczniczych i odmładzających w skórę i tkankę podskórną.
Przy zastosowaniu mezoterapii bezigłowej następuje polepszenie przepływu krwi, dzięki czemu wytwarza się kolagen nadający jej elastyczność, a składniki zawarte w preparatach działają naprawczo na skórę.

Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty zaleca się serię 8-10 zabiegów w dwu lub trzydniowych odstępach. Zabieg trwa ok 30min. Pierwsze wyrażne efekty można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach.

NOWOŚCIĄ JEST MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ,KTÓRA POZWALA NA WPROWADZENIE SUBSTANCJI CZYNNYCH W GŁĄB SKÓRY PRZY POMOCY PULSUJĄCYCH IGIEŁ.ZABIEG WYKONYWANY PRZY UŻYCIU DERMA PEN MyM

JEST ZDECYDOWANIE BARDZIEJ KOMFORTOWY DLA PACJĘTA A PRECYZJA URZĄDZENIA JEST NIEPORÓWNYWALNA DO TRADYCYJNYCH METOD STOSOWANYCH W MEZOTERAPII.

FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO NAKŁUWANIA SKÓRY ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGÓW PORZEZ PODNIESIENIE STOPMIA PRZENIKANIA SUBSTANCJI CZYNNYCH W SKÓRĘ, JEDNOCZEŚNIE REDUKUJĄC DO MINIMUM BÓL I DYSKONFORT PACJENTA.

 

Cennik:

Mezoterapia bezigłowa przeciwzmarszczkowa 60 min. 150,-
Mezoterapia bezigłowaz algą 60 min. 180,-

Mezoterapia mikroigłowa koktajl Clarena

60 min. 200,-
Mezoterapia mikroigłowa koktajl CytoCare 532 60 min. 300,-
Mezoterapia mikroigłowa skóra głowy Hair Zon 30 min 250,-
Mezoterapia mikroigłowa antycellulitowa L-carnitine 40 min 250,-
Mezoterapia mikroigłowa komórki macierzyste 60 min 300,-

 

Mikrodermabrazja + Mezoterapia bezigłowa:

Zabieg przeciwzmarszczkowy 90 min. 220,-
Zabieg z dermoliftingiem 90 min. 300,-
Zabieg rewitalizujący 90 min. 200,-

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd. Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny:

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl