Pielęgnacja twarzy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Tutaj jesteś: Strona główna » Pielęgnacja twarzy » Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rzęsy 1Przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes to przełom w technice przedłużenia rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy.

Metoda ta polega na doklejeniu rzęs włosek po włosku do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy Xtreme Lashes są naturalnie wygięte, wyglądają świetnie i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs są giętkie, elastyczne i naturalne.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Efekt natychmiastowy po zakończeniu zabiegu.

Pierwsza aplikacja trwa od 1 do 3 godz.


Rzęsy 2Po dwóch tygodniach zalecana jest kolejna aplikacja, która trwa od 1 do 2 godzin.

Czas aplikacji bezpośrednio zależy od pożądanego efektu końcowego

Dzięki aplikacji rzęs metodą Xtreme Lashes Twoje naturalne rzęsy staną się mocniejsze i dłuższe. Brak mechanicznego tarcia, powodowanego przez demakijaż, pozwala naturalnym rzęsom na prawidłowy wzrost.

Dodatkową opcją jest podkreślenie koloru oczu poprzez aplikację rzęs o kolorze tęczówki lub doklejenie ozdób do rzęs takich jak kryształki Swarovski.

 

Cennik:

Aplikacja rzęs- cały łuk norki syberyjskie 150 min. 350,-
Aplikacja rzęs- cały łuk rzęs sztucznych 90 min. 300,-
Uzupełnienie rzęs- cały łuk (do 3 tygodni) 90 min. 150,-
Zdjęcie rzęs 90 min 70,-
     

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny i lista usłg mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia. Mimo najwyższej staranności w przygotowaniu cennika, nie gwarantujemy, że w jego treści nie ma błęd. Za ewentualne błędy nie odpowiadamy. W każdym przypadku polecamy kontakt telefoniczny.

© 2012 by Bona Dea | realizacja: AR Jankowski.media.pl